GRUPA MLM rośnie w siłę. Nie przegap tej szansy

Opublikuj

Autor: Katarzyna Wagner, artykuł promocyjny, 2014-09-21 12:42:31

Receptą na sukces każdego biznesu sieciowego są ludzie. Kompetentni, Odpowiedzialni i Pewni. I najlepiej, aby było ich jak najwięcej. Tak, żeby biznes rozwijał się dynamicznie i globalnie. Aby wieść o nim rozprzestrzeniała się po kontynentach z prędkością światła. Albo szybciej…

Tak, to wiemy. Ale skąd ciągle brać nowych dystrybutorów? Z rozwiązaniem przychodzą nasze projekty – jedyne w Polsce, niezależne i rzetelne media na temat sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego!   

Oczywiście intensywny rozwój danej firmy to tylko jedna strona łopaty. Nader ważne jest również, żeby jej działalność, marka i wizerunek, były budowane poprzez wsparcie profesjonalnego, prawdziwego przekazu informacji w kierunku społeczeństwa. Dlatego, zwłaszcza w dzisiejszej dobie, w czasach internetu, kiedy każde dziecko już wie, że:

Jak nie ma Cię w Google to nie istniejesz!

Szczególną uwagę należy zwrócić na dobrą, mądrą a przede wszystkim skuteczną promocję swojego biznesu. Już od kilku lat wszelkie wyniki badań na temat reklamy i promocji mówią jasno, że internet nadaje się do tego najlepiej! Bo w nim można zrobić więcej, szybciej, mocniej, a taniej. Z roku na rok wydatki firm wszystkich branż na reklamę w mediach starych (telewizja, prasa, bilboardy) sukcesywnie spadają na rzecz promocji w mediach nowych. Przed internetem nie ma ucieczki! Nie wierzysz? Spójrz tylko na światowy rozwój w trendzie korzystania z urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, notebooki, palmtopy).

NETWORKIO. Twoja wizytówka w marketingu sieciowym

Społeczność Networkio.eu rośnie w siłę. Każdego dnia rejestruje się na nim od kilkunastu do kilkudziesięciu nowych menedżerów. Dlaczego to robią i dlaczego także Ty, wzorem TOP Liderów, powinieneś w Networkio.eu działać? Nowe media to świetne, dodatkowe narzędzie do rozprzestrzeniania informacji o Twoim biznesie na całym świecie. GLOBALNIE! Dlatego, kto już teraz zacznie działać w Networkio.eu za kilka lat będzie na początku network marketingowego peletonu... GLOBALNEGO peletonu.

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą”

To stare i jakże prawdziwe przysłowie. W naszym sektorze ważne jak chyba nigdzie indziej, bo przecież twarz masz tylko jedną. Poza tym to branża, w której nowy człowiek interesuje się biznesem i produktem dzięki Tobie i poprzez Ciebie. Twoja, szerokorozumiana wizytówka, ma tutaj zatem kluczowe znaczenie. I właśnie z tego powodu powstało Networkio.eu.

Jesteś aktywnym menedżerem. Twój podstawowy cel skierowany jest na rozwój czyli pozyskiwanie nowych klientów, a przede wszystkim nowych partnerów biznesowych. Jak przekonać do siebie w szczególności tych obcych, tzw. „zimne kontakty”? To proste – pokazując im swoją aktywność i doświadczenie. W jaki sposób? Zaproś ich na swój profil na Networkio.eu i zadbaj, aby w pełni odzwierciedlał on Twoją biznesową aktywność.

Niech nowi partnerzy widzą zamieszczone przez Ciebie zdjęcia, filmy, informacje o wydarzeniach, komentarze. Każdy z tych elementów uwiarygodni Ciebie jako menedżera i da szansę jeszcze mocniej rozwinąć aktualny biznes. Networkio.eu powstało z myślą o Tobie. Wykorzystaj jego potencjał i rozwiń swój MLM. Bądź aktywny na Networkio.eu – bo warto!

Profil Firmowy

Produktem dedykowanym, zaprojektowanym specjalnie dla rzetelnych i etycznych firm na portalu Networkio.eu, który zasługuje na szczególną uwagę, jest Profil Firmowy. O co chodzi? Pismo Networkmagazyn.pl oraz portal społecznościowy Networkio.eu w wielu miejscach są ze sobą połączone. Np. aktualna Lista Firm oraz Anty Firm jest widoczna zarówno w „Network Magazynie” jak i w Networkio. Profil Firmowy jest to odpłatne, specjalne wyróżnienie na Liście Firm, zbudowane przez nas na specjalne zlecenie. Na dziś taki profil mają firmy Akuna ; Automobile Expert ; Colway ; Finclub ; Flavon ; Ramissio i Starlife – Jak to działa? To proste…

 
Każdy człowiek, który dowie się o Twoim biznesie, zanim zacznie działać, pragnie uzyskać o nim jak najwięcej informacji. Ale nie od Ciebie czy Twoich współpracowników. On szuka informacji w źródłach niezależnych. I co robi? Odpala internet i pyta o MLM tudzież od razu o Twoją firmę nie kogo innego, tylko wujka Google. Wtedy nie ma możliwości, żeby w pierwszym rzędzie nie trafił na portal Networkmagazyn.pl lub Networkio.eu. A kiedy już tam jest, szybko znajduje Listę Firm. Wchodzi na listę i co widzi? Najpierw piękne Profile Firmowe, które dostarczą mu wszelkich niezbędnych informacji o konkretnym biznesie! I to z niezależnego źródła.   
 

Co jest ważne? Po pierwsze firma jest wyróżniona od samej góry listy. Po drugie przekazuje społeczeństwu rzetelne, pełne informacje o sobie. Po trzecie, każdy zleceniodawca ma pełną kontrolę i sam decyduje o tym, jak taki profil ma wyglądać. W każdym miejscu i w każdej chwili może modyfikować czy dodawać w nim informacje. Wystarczy smartfon i dostęp do internetu.

King Words – Słowa Klucze

Na naszych portalach znajduje się już wiele tysięcy świetnych materiałów na temat branży. To niesamowita kopalnia wiedzy i edukacji zarówno dla tych, którzy już działają, ale przede wszystkim dla tych, którzy dopiero chcą się dowiedzieć. Trzeba to wykorzystać również w promowaniu rzetelnych firm. W sposób nowoczesny. 

Do tego służą Słowa Klucze. To specjalne, wybrane frazy zastosowane w tekstach, które na zlecenie klienta będą się wyróżniały z bezkresnego gąszcza wszelkich informacji. Dla przykładu tak zadziała wykupione przez klienta słowo MLM ale równie dobrze można od dziś promować na naszych portalach frazy SUKCES ; PIENIĄDZE ; BIZNES czy MARKETING – albo każde inne, jakie tylko zapragniesz.

Czyż nie wygląda to seksownie? Zastanów się nad tym. Kiedyś, zwłaszcza na początku lat 90-tych firmy MLM wychodziły z założenia, że reklama i promocja w tym biznesie nie jest potrzebna. Bo zrobią to „nasze” wielbłądy za pomocą marketingu sieciowego. Jak się to skończyło, wszyscy wiemy. Wystarczy w wujka Google wpisać np. frazę NOVISION i poprosić go o opinię na temat tej firmy. Czy jesteś twórcą porządnego biznesu MLM? Czy chcesz mieć porządny wizerunek i markę wśród społeczeństwa? Czekamy na kontakt. Wystarczy smartfon. I to nawet bez dostępu do internetu:

Agnieszka Maciejewska

tel. 501 126 101

e-mail: agnieszka.maciejewska@networkmagazyn.pl   

Zobacz prezentację naszej oferty: PREZI 

PS 1. W sekrecie dodamy, że nasz portal skrzętnie obserwują redakcje periodyków branżowych z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Rosji oraz USA. Dlatego być może niebawem Networkio.eu zagości na tych rynkach. Zabierz głos! Pokaż siebie i swoją firmę światu!

PS 2. Tylko pamiętaj o podstawowych zasadach działania w mediach społecznościowych. Przykazanie pierwsze: zacznij od zbudowania profesjonalnego profilu osobistego. Dobre zdjęcie, firma, kontakt + ciekawe i inteligentne komentarze w danym temacie – to podstawa sukcesu!

GRUPA MLM to jedyny tego rodzaju, niezależny projekt medialny w Polsce, stworzony specjalnie dla biznesu DS/MLM. Stworzony po to, aby o tym sektorze gospodarki i jego możliwościach rzetelnie informować, edukować oraz go promować. Teraz macie wszystko, co jest Wam niezbędne do profesjonalnego rozwoju struktur pod jednym dachem. Wystarczy trochę edukacji i chęci, a za pomocą naszych projektów budowanie Waszej marki i wizerunku staje się łatwiejsze, mocniejsze, potężniejsze. W skład projektu GRUPA MLM obecnie wchodzą: drukowane pismo i portal internetowy „Network Magazyn”, portal społecznościowy Networkio, wideo-konferencyjny NetworkTV, jednostka szkoleniowo- konsultingowa Akademia MLM, e-sklep TwojeSzkolenia, e-sklep Leadershop oraz blogi Biznesfan i Sekrety DS./MLM. Więcej informacji w tym miejscu: www.grupamlm.pl.

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !