VI Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej już 17 października

Opublikuj

Już po raz szósty nadarza się okazja do świętowania Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej. W tym roku odbędzie się pod hasłem „Mój Czas. Mój Biznes.” i przeniesie się do wirtualnej rzeczywistości.

Dlaczego? Sprzedaż bezpośrednia to branża, która umiejętnie łączy to, co tradycyjne, z tym, co nowoczesne. Rola mediów społecznościowych jest w tym przypadku wyjątkowa. To ukłon w stronę tych, którzy dzisiejszych czasów nie wyobrażają sobie bez internetowej przestrzeni.
Oprócz konkursów i celebracji w siedzibach firm członkowskich, Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej będzie okazją do merytorycznej debaty, z którą 17 października będziemy mogli zapoznać się na łamach Rzeczpospolitej. Tematem jest oczywiście sprzedaż bezpośrednia oraz jej rola w gospodarce. Podniesiony zostanie również temat przedsiębiorczości Polaków.  Więcej już 17 października.
Mój czas oznacza – ten moment, który chcę wykorzystać, ale także rytm dnia, który sam planuję i realizuję. Mój Biznes to natomiast niezależność, możliwość rozwoju i realizacji.
Partnerem Strategicznym tegorocznego VI Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej jest firma Avon. Partnerami Głównymi firmy Amway, Herbalife, LR Health & Beauty Systems oraz Oriflame. Organizację dnia wsparły również firmy Vorwerk oraz Zepter. 

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !