Blog Roku 2012. Konkurs Onet.pl

Opublikuj

Autor: Maciej Maciejewski, 2013-01-25 13:13:05

Wczoraj w konkursie organizowanym przez Onet.pl na Blog Roku 2012 rozpoczęła się akcja zbierania głosów na poszczególne, zgłoszone przez autorów blogi. Jak co roku odbywa się to za pomocą wysyłania SMS-ów. Kto związany z naszą branżą startuje w tym roku? Trzy ważne persony…

Przypomnijmy, że branża DS/MLM w ciągu ostatnich dwóch lat zaliczyła na tym polu ogromne sukcesy. Blogerem Roku 2010 w kategorii „Profesjonalne” został redaktor „Network Magazynu” Piotr Wajszczak, a rok później Blogerem Roku 2011 w kategorii „TEEN” została Weronika Madejska – córka Doroty Madejskiej z Klubu TOP Liderów MLM.

Kto startuje teraz?

W tej edycji do udziału w konkursie zgłosiły się trzy osoby związane z naszą branżą i redakcją „Network Magazynu”. Dlatego tradycyjnie prosimy naszych Szanownych Czytelników (ku chwale branży) o wsparcie każdego z nich. Wszak wystarczą trzy, tanie SMS-y, a każda informacja o MLM w kierunku społeczeństwa jest bezcenna. Na kogo zatem mamy głosować? Zacznijmy od kategorii dla najmłodszych…

MICHAŁ ZARZYCKI

Złote dziecko. Syn Renaty i Piotra Zarzyckich z Klubu TOP Liderów MLM. To niezwykle utalentowany i charyzmatyczny chłopak. Jego hobby, pasji i zaintereoswań nie zliczą najstarsi Indianie. A w każdym z tych tematów posiada wiedzę niesamowitą i niebanalną, co potwierdza jego świetny blog „Podróże w nieznane”. „Inspirujemy ludzi, aby niemożliwe stało się możliwe. Uwierz w siebie i działaj! Zgodnie z tą myślą, kilka dni temu zgłosiłem mówj blog do konkursu na Blog Roku 2012. Biorę udział w kategorii TEEN czyli „nastolatek”. TEEN to kategoria blogów nastolatków poniżej 16 roku życia – tematem jest szkoła i życie poza nią, znani ludzie, ulubione zajęcia, moda, kulinaria, swoje pasje lub publikacje, opowiadania o swoich idolach, różna twórczość itp. – napisał Michał (więcej tutaj: www.michalzarzycki.pl).

Aby oddać głos na blog Michała trzeba wsłać SMS o treści J00421 (za J są dwa zera) na numer 7122 – koszt 1,23 zł brutto. SMS można wysyłać do 31 stycznia 2013 godz. 12:00. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany na cele charytatywne – dla Fundacji Marka Kamińskiego.

IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA

Ta znana i ceniona specjalistka od szeroko rozumianego rozwoju osobistego, laureatka konkursu PNSA, jest członkiem rady programowej „Network Magazynu” i wykładowcą w naszej Akademii MLM. Ze swoim blogiem startuje teraz w kategorii „Firmowe i Profesjonalne”. Kiedy zaczęła pisać bloga? Po co? – Trzy lata temu. Za namową przyjaciół. Pierwsze zdanie brzmiało: „Nie wierzę, że to robię”. Nie byłam osobą, która lubiła wszelkie internetowe kontakty, sądziłam, że nie można się do siebie naprawdę zbliżyć, a ponadto nie chciałam dokładać jeszcze od siebie powodu, do siedzenia przy komputerze. Przed zmianami stylu życia nie da się jednak uciec. Skoro w internecie są różne inne propozycje spędzania czasu, postanowiłam dołożyć i moją, często bardziej wartościową: skupienie się na własnym rozwoju, poznanie instrukcji obsługi człowieka i sposobów pozwalających żyć godnie i wygodnie. W ubiegłym roku tekst na blogu ukazywał się codziennie. I nie był to malutki wpis, ale zawsze tworzący całość tekst. W ciągu minionego roku ujęłam na blogu najważniejsze sprawy związane z rozwojem. 365 dni pisałam teksty dające konkretną wiedzę i motywacje do działania! Nie wiem czy jest drugi taki blog. Naprawdę trzeba sporo pasji i duuużo dyscypliny aby to zrobić. Biorę udział w konkursie, ponieważ pragnę, by mój blog docierał do coraz szerszego grona ludzi – powiedziała nam Iwona Majewska-Opiełka (więcej w tym miejscu: www.majewska-opielka.pl).

Aby oddać głos na blog Iwony Majewskiej-Opiełki trzeba wsłać SMS o treści B00178 (za B są dwa zera) na numer 7122 – koszt 1,23 zł brutto. SMS można wysyłać do 31 stycznia 2013 godz. 12:00. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany na cele charytatywne – dla Fundacji Marka Kamińskiego.

MACIEJ MAZUREK

Czyli ZUCH. Po prostu. Młody Sawka i nowy Mleczko w jednej konstrukcji cielesno-mentalnej. Znany bloger rysownik („Zuch rysuje”), od niedawna nadworny grafik „Network Magazynu” startuje w kategorii "Artblogi". Po co? Dlaczego?Bloga prowadzę już 4 lata. To dzięki niemu mogłem sobie pozwolić na niezależność, jaką jest własna firma. Jednak cały czas stanowi to dla mnie dobrą zabawę i możliwość dzielenia się z innymi moimi pomysłami, tym co mnie bawi, czy muzyką którą lubię. Przy okazji wyśmiewam pewne sytuacje, jakie mają miejsce w pracy na etacie – powiedział nam Zuch (więcej tutaj: www.zuchrysuje.pl).

Aby oddać głos na blog Maćka trzeba wysłać SMS o treści F00175 (za F są dwa zera) na numer 7122 – koszt 1,23 zł brutto. SMS można wysyłać do 31 stycznia 2013 godz. 12:00. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany na cele charytatywne – dla Fundacji Marka Kamińskiego.

Kochani Czytelnicy. Telefony w garść i do dzieła!

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !