Nagraliśmy nowy film o biznesie MLM

Opublikuj

Autor: Maciej Maciejewski, 2013-10-21 09:42:07

Podczas XI Spotkania Klubu TOP Liderów MLM, które odbyło się w czerwcu 2013, nagraliśmy drugą część filmu, w którym członkowie klubu oraz zaproszeni goście specjalni odpowiadają na pytanie: „Dlaczego ludzie działają w MLM?”

Pierwszy raz taki film udało nam się nagrać w styczniu roku 2011 podczas spotkania klubu w Zakopanem: „Dlaczego ludzie działają w MLM?” Postanowiłem odświeżyć ten temat w czerwcu br. w Warszawie, gdzie oprócz top liderów z klubu w spotkaniu wzięli również udział goście specjalni. W ten sposób powstała druga część filmu, którą publikujemy dzisiaj.

ReklamaReklama

Dlaczego działasz w network marketingu? To trudne pytanie, bo każdy ma inne potrzeby. Profesjonalne badania wykazały, że najbardziej w tym systemie ludzie cenią sobie: możliwość tańszego kupowania produktów, spotykanie nowych osób, zwiększenie dochodów, bycie własnym szefem, rozwój osobisty, polepszenie bytu rodzinie, większą troskę o bliskich… Przeciwnicy systemu, czyli najczęściej Ci, którzy nigdy tego nie robili lub tacy, którzy nic ciekawego w MLM nigdy z różnych powodów nie zrobili mówią, że się nie da... Inni krzewią bajery, że nikt w tym nie zarabia. Jeszcze inni gadają, że... A najlepiej to posłuchać tych, którzy to powąchali, posmakowali i dotknęli... Nieprawdaż? Bo najważniejsza jest rzetelna informacja z pierwszej ręki:

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !