Oriflame Poland – nowy dyrektor zarządzający

Opublikuj

Autor: Piotr Hoffmann , 2013-10-03 18:29:52

Jan Wernicki dołączył do zespołu Oriflame Poland na stanowisku dyrektora zarządzającego. Będzie odpowiedzialny za wzrost firmy na rynku polskim oraz zwiększenie liczby konsultantów.

Jan Wernicki posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze FMCG w obszarach takich jak: zarządzanie i rozwój działu sprzedaży, rozwój i wzrost biznesu, wdrażanie procesów oraz zarządzanie zespołem. Przed dołączeniem do Oriflame pracował na wielu stanowiskach wyższego szczebla w działach sprzedaży i marketingu w takich firmach, jak: Procter & Gamble, Pepsi Cola International, Gilette Poland, Henkel Poland & Central Europe East.

Jan WernickiJan Wernicki

– Firma Oriflame zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Jestem przekonany, że połączenie energii i pozytywnych emocji konsultantów i pracowników z moim doświadczeniem, które wyniosłem z pracy w branży FMCG przyniesie  korzyści, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać – powiedział Wernicki. Jan objął stanowisko dyrektora zarządzającego z dniem 1 października 2013 roku. Dotychczasowy dyrektor generalny Oriflame Poland i wiceprezes regionu EMEA Centralna Johan Larsson objął stanowisko wiceprezesa i dyrektora regionu Europy Centralnej. Jan Wernicki jest żonaty i ma dwie córki. Jego hobby to sporty wodne, wspinaczka górska i podróże off road. Biegle włada językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !