MonaVie: wyprawa czarnych diamentów na Alaskę

Opublikuj

Autor: Marek Wyrzychowski, 2013-08-24 11:12:38

Dystrybutorzy MonaVie z całego świata w randze black diamond executive, w tym europejscy – Irena i Artur Rdzonek, Vallo Arumäe, Francisco Nunes, 19 nowych black diamonds oraz wybrani członkowie zarządu firmy, wzięli udział w wyprawie po przepięknej Alasce.

Artur RdzonekArtur Rdzonek

„Wszyscy jesteśmy na tej samej łodzi, zmierzając w tym samym kierunku” – powiedział Mauricio Bellora, prezes i CEO MonaVie podczas niedawnego rejsu po Alasce, na pokładzie luksusowego statku Celebrity Solstice.

Podczas podróży współpracownicy firmy zgromadzili wiele wspomnień i zyskali przyjaźnie, które przetrwają całe życie. Wspólnie korzystali z niezwykłych atrakcji, takich jak zjazd linowy nad lasem, przejażdżka pociągiem i helikopterem po malowniczych terenach, wędkowanie na głębokim morzu, jazda psim zaprzęgiem, terenowymi samochodami czy rowerami górskimi.

Dystrybutorzy mieli okazję podziwiać majestat i piękno lodowców oraz dzikiej przyrody, w tym orłów, wielorybów i delfinów. Podczas, gdy Celebrity Solstice płynął ze Seattle przez Wyspę Wiktorii, Juneau, Ketchikan i Skagway, aby znów znaleźć się w Seattle, mieli mnóstwo czasu, aby cieszyć się wybornym jedzeniem i spędzać wspólnie czas na spotkaniach – zarówno tych formalnych, jak i nieformalnych.

Przypomnijmy wywiady z dwoma topowymi menedżerami Monavie, Arturem Rdzonkiem i Piotrem Mosio:

Purpurowy diament z MonaVie.

Pij! Poczuj! Podziel się! Zarabiaj!

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !