Skuteczny menedżer w biznesie. Part 2

Opublikuj

Autor: Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski , 2013-08-15 07:28:11

Kolejną rzeczą charakteryzującą wszystkich wielkich ludzi sukcesu jest to, że potrafią oni realnie (i wysoko) oceniać swoje możliwości i zrzucać jarzmo ograniczających ich lęków przed nowym działaniem. Teraz również i Ty możesz wykorzystać te same sposoby skutecznego zwiększania poczucia własnej wartości i wynikające z tego poprawy efektywności w działaniu!

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Jest przysłowie: „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.” W życiu chodzi o to, żeby niepotrzebnie nie ryzykować, ale podejmować słuszne, odważne decyzje. Już czas, aby odkryć w sobie drzemiący potencjał, nie bać się podejmować ambitnych wyzwań na miarę Twoich rzeczywistych możliwości. Dowiedz się, czym różni się wyimaginowany lęk od strachu rzeczywistego. Trzeba zerwać z niepotrzebnym brakiem wiary w siebie. Pomoże Ci to pozbyć się zbędnych ograniczeń wynikających z zaniżonej oceny swoich możliwości. Proste, ale jakże dla wielu odkrywcze porady zamieszczone w poniższym wykładzie pozwolą Ci być tym, kim naprawdę chcesz, a nie tym kim chcą inni, abyś był. To naprawdę działa!

Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski to uznany specjalista od dobrych manier i ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, od 15 lat prowadzący kursy, warsztaty oraz szkolenia w kraju i za granicą. Absolwent szkolenia konsularno-dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, częsty gość programów telewizyjnych (m.in. TVP 2, TVN, TVN Style), gdzie doradza widzom, jak z klasą przejść przez życie. Od 8 lat członek rady programowej „Network Magazynu”. Twórca i dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń.

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !