Forever Business Owners

Opublikuj

Autor: Katarzyna Wagner, 2015-04-21 18:39:54

Rex Maughan, twórca międzynarodowego, network marketingowego giganta Forever Living Products, wystosował do wszystkich współpracowników firmy nietypowy, oryginalny list. Niby chodzi tylko o semantykę, ale…

Rex MaughanRex Maughan

Jest człowiekiem niezwykłym. W historii biznesu DS/MLM zbudował od podstaw bodaj największą strukturę na świecie. Dziś jego dziecko – 37 letnia firma z Arizony działająca w systemie network marketing prężnie funkcjonuje w 155 krajach świata i zrzesza blisko 10 milionów dystrybutorów. Właśnie… Dystrybutorów? Współpracowników? Handlowców? Oto list jaki w tej sprawie wystosował niedawno Rex Maughan do wszystkich networkerów z Forever Living Products:

„Każdy z nas nosi w życiu różne tytuły i sprawuje różne funkcje: jest rodzicem, dzieckiem, rodzeństwem, przyjacielem i oczywiście, w naszym biznesie Forever, Dystrybutorem. Tytuł Dystrybutora został starannie wybrany, kiedy tworzyliśmy Forever w 1978 r. i dobrze nam służył przez ponad 35 lat!

Nigdy nie było chwili, w której Wasz przykład nie byłby dla mnie inspiracją. Jesteście liderami w branży i niezmierną dumą napawa mnie fakt, że jestem z Wami związany.

Tak jak pełnimy w życiu wiele ról, tak wiele rzeczy mówimy o ludziach, którzy dołączają do biznesu Forever. Nie chodzicie na skróty. Zawsze okazujecie prawość. Jesteście Forever wdzięczni. Macie pozytywne nastawienie. Zawsze szukacie przygód. Jesteście kreatywni. Jesteście odważni. Macie pasję. I oczywiście, jesteście przedsiębiorczy. Dlatego jesteście Forever Business Owners – Przedsiębiorcami Forever. Bycie Forever Business Owner oznacza, że nie przyjmujecie w odpowiedzi „nie”, zawsze znajdujecie nowe sposoby na to, by być innowacyjnymi i ciężko pracujecie nad osiągnięciem swoich celów. Jak wszyscy przedsiębiorcy, jesteście prawdziwie odpowiedzialni za sukces swojego własnego biznesu, a Wasza ciężka praca i zaangażowanie będą napędzały jego rozwój. 

Zawsze mówię, że w posiadaniu własnego biznesu nie tyle chodzi o zarabianie na życie, ale o kształtowanie życia – o wybór własnej ścieżki, by wieść życie na jakie zasługujecie. Mam nadzieję, że jesteście tak samo podekscytowani tytułem Forever Business Owner, jak ja. Bycie przedsiębiorcą to niesamowity przywilej – niektórzy pracują całe życie, by go osiągnąć, a i tak nie są w stanie.

Posługujcie się tytułem Forever Business Owner i z dumą noście swoją odznakę! Świętujcie i dzielcie się sukcesami z ludźmi wokół Was – Forever jest największą szansą na świecie między innymi dlatego, że mamy możliwość pomagania innym wyglądać i czuć się lepiej, i wieść takie życie, o jakim nawet nie marzyli! Wasz sukces pokazuje Wasze zaangażowanie w inspirowanie ludzi dookoła Was. Ogromnie dziękuję za wszystko co robicie i gratuluję Wam nowego tytułu!”  

Tak więc, wszyscy ludzie na świecie budujący swój biznes w oparciu o współpracę z firmą Forever Living Products teraz posługują się tytułem Forever Business Owner. Co myślą o tym sami zainteresowani? Tak wypowiedział się na ten temat Piotr Wojtyna:

Piotr WojtynaPiotr Wojtyna

– Dotychczas w Forever Living Products nazywano nas „niezależnymi dystrybutorami”. Właściciel firmy Rex Maughan, doceniając naszą kapitalną i zaangażowaną pracę w nasz wspólny sukces zmienił to. Określenie „niezależny dystrybutor” w stosunku do osób współpracujących z Forver Living Products nie oddawało w pełni tego, co robiliśmy. Nazwanie nas Forever Business Owners – Przedsiębiorcami Forever, zdecydowanie trafniej przedstawia pracę i czynności jakie wykonujemy na co dzień. To nobilituje i pomaga nam w naszej działalności. Zdecydowanie lepiej powiedzieć czy napisać „szukam przedsiębiorców” lub „kandydatów na przedsiębiorców” niż „szukam niezależnych dystrybutorów”. Prawda?

Od 19 kwietnia br. najlepsi Forever Business Owners świata gromadzą się w Singapurze, aby aż do 27 kwietnia wspólnie świętować rozwój tego przedsięwzięcia biznesowego podczas Singapore 2015 Global Rally. Relację z tego wydarzenia opublikujemy niebawem. A na koniec jeszcze przesłanie od syna Rexa, Gregga Maughana:

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !