Spółka DRB z branży MLM „Firmą Roku 2014”

Opublikuj

Autor: Redakcja Networkio.eu, 2015-01-19 13:13:47

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej po wnikliwej analizie, przyznało Centrum Odszkodowań DRB Godło Liderów Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii „Firma Roku 2014”. To kolejne ważne wyróżnienie przyznane dla legnickiej Spółki w ostatnim miesiącu – tuż po certyfikacie „Solidna Firma 2014”. To także bardzo pozytywny sygnał dla branży MLM, bowiem oznacza to, że w jej ramach działają firmy solidne i godne zaufania, których jakość zauważana jest i doceniana przez niezależnych ekspertów. 

Tytuł „Firma Roku 2014” to podkreślenie profesjonalizmu, zaangażowania i dbałości o klientów Spółki. To także umocnienie marki DRB na rynku odszkodowawczym, tym samym jej wiarygodności i rzetelności. Dotychczasowe dokonania DRB podkreśla także w liście gratulacyjnym sama kapituła konkursowa: „Wysoka jakość oferowanych usług przez DRB sprawia, że są Państwo liderem na rynku odszkodowań”.
 
- Dla naszej Spółki dużym wyróżnieniem było już znalezienie się w gronie kandydatów do tytułu Firma Roku 2014 – mówi Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Grupy DRB. - Z kolei wyłonienie Centrum Odszkodowań DRB, z tak licznej konkurencji i przyznanie jej Godła Liderów to z jednej strony sukces i prestiż, a jednocześnie pozytywny bodziec do dalszej pracy na rzecz naszych obecnych i przyszłych Klientów. Godło Liderów Polskiej Przedsiębiorczości zobowiązuje – podsumowuje Prezes DRB.
 
Pozytywna ocena zewnętrznej jednostki certyfikującej dla legnickiej Spółki jest dużym wyznacznikiem. Pozwala ona potwierdzić jej wysokie standardy działania, gwarantując tym samym jej Klientom i Współpracownikom solidność i pewność zawieranych transakcji oraz realizowanych zleceń. Z kolei dla Regionu Legnickiego, gdzie mieści się siedziba firmy, to również pozytywny sygnał, że w jego obszarze działa tak  prężnie rozwijająca się firma, która doceniana jest na rynku ogólnokrajowym.
 
Przyznany dla DRB tytuł „Firma Roku 2014”, to także ważny sygnał dla branży MLM, w której firma działa. To potwierdzenie wysokiej jakości usług branży MLM oraz jej potencjału i dużych możliwości rozwoju.
 
Warto dodać, że konkurs „Firma Roku” pozwala wyłonić najbardziej prężnie rozwijające się polskie firmy. O wartościach DRB, które zadecydowały o zakwalifikowaniu się i przyznaniu Spółce Godła Liderów świadczy wieloletnia tradycja Firmy, która wpływa na precyzyjne dopasowanie usług do potrzeb rynku i spełnia wymogi nawet najbardziej potrzebującego Klienta. Ponadto niezwykle cenne w procesie weryfikacji okazało się zdobycie przez Spółkę, trzy lata z rzędu, prestiżowego tytułu „Solidna Firma”, a także pozytywne niezależne opinie brane pod uwagę w trakcie weryfikacji oraz plany strategiczne Spółki.
 
 
-----------------------
Centrum Odszkodowań DRB jest jedną z największych firm na polskim rynku odszkodowań. Głównym celem działalności DRB jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które spółka reprezentuje w kontaktach z ubezpieczycielami. DRB specjalizujemy się w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, a także tych powstałych w gospodarstwach rolnych. Spółka DRB to grupa specjalistów od zagadnień związanych z ubezpieczeniami i odszkodowaniami. Znająca język sądów, wielkich ubezpieczalni, ale i zwykłych ludzi - klientów.


 

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !