EFBA 2015 – teraz Ty decydujesz!

Opublikuj

Autor: Adam Ostrowski, 2014-08-01 18:29:09

Zdarza Ci się czasem, że nie wiesz co robić dalej, aby Twój biznes rozwijał się jeszcze lepiej? Zastanawiasz się nad tym co zmienić? Co poprawić? A może po prostu od czasu do czasu potrzebujesz dawki inspiracji i motywacyjnego kopa?

Edward Ludbrook (EFBA 2014)Edward Ludbrook (EFBA 2014)

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie. Drugą część naszego projektu Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2015! Dlaczego sądzę, że jest to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie? Ponieważ EFBA to konferencja, na której spotkasz Top Liderów branży DS / MLM – ludzi sukcesu, którzy kiedyś w swojej karierze borykali się z takimi wyzwaniami, z jakimi dzisiaj borykasz się Ty. Pokonali je i odnieśli sukces bezpretensjonalny.

Przypomnę Ci tylko, że mówcami na EFBA 2014 były m.in. takie osobowości jak: Kamila Rowińska, Jarosław Zych, Paweł Borecki, Michael Strachowitz czy Ed Ludbrook.

Michael Strachowitz (EFBA 2014)Michael Strachowitz (EFBA 2014)

Dlaczego twierdzę, że udział w EFBA to SPRAWDZONE rozwiązanie na Twój biznes i rozwój? Potwierdzają to opinie uczestników spotkania z maja 2014. Przeczytaj tylko niektóre z nich:

„Bardzo dziękuję Maciejowi Maciejewskiemu i całej ekipie Network Magazyn za organizację tego niezwykłego przedsięwzięcia! Za rok na pewno znowu będziemy.” (Dorota Malik-Ferfecka)

„Wydarzenie pierwsze takie na skalę światową... odbyło się w Marriottcie 1 maja. Pierwszy raz na jednym Europejskim Kongresie Biznesu Alternatywnego spotkało się wiele marketingów sieciowych ale największą grupę stanowili COLWAYowcy!!! Usłyszeliśmy najlepszych marketingowców na świecie w tym... naszego ukochanego prezesa Jarka Zycha. Dziękujemy Maciejowi Maciejewskiemu.” (Joanna Justyna Mamczarz)

Jarosław Zych (EFBA 2014)Jarosław Zych (EFBA 2014)

„Byłam tam, widziałam i słyszałam i opaskę z napisem „To jest mój czas, mój czas jest teraz też dostałam. Pani Kamilo, jak już Pani mówiłam i powtarzam raz jeszcze, wykład był świetny! Zresztą reszta, całe Forum to było prawdziwe WYDARZENIE!” (Elżbieta Król)

Chcesz zatem w jeszcze większym stopniu rozwinąć swoją karierę i swój marketing sieciowy? Ale naprawdę? Czy tylko tak mówisz? Jeśli naprawdę, to EFBA 2015 jest dla Ciebie. Koniecznie wpisz TERAZ do swojego kalendarza datę:

31 styczeń 2015 roku.

i miejsce:

Hotel Gromada – Warszawa, ul. 17 stycznia 32.

To właśnie w tym dniu i tym miejscu odbędzie się być może najważniejsza w Twojej karierze konferencja branży MLM w roku 2015 – Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego.

Pytasz KTO pojawi się tam jako prelegent?

Teraz to TY o tym decydujesz! Wejdź na stronę wydarzenia:

www.efba.pl

i oddaj swój głos na jednego ze wskazanych tam prelegentów lub podaj mówcę, którego tam nie umieściliśmy. Tym samym to właśnie TY zadecydujesz o tym, kto podzieli się z Tobą i grupą 2000 uczestników naszego spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kamila Rowińska (EFBA 2014)Kamila Rowińska (EFBA 2014)

To nie jedyna zmiana przy najbliższej edycji EFBA. Wyobraź sobie, że podczas styczniowego wydarzenia po raz pierwszy w historii branży MLM w Polsce zostaną wręczone branżowe nagrody dla najlepszej firmy, najlepszego produktu i najlepszego lidera. Ale o tym, niebawem w kolejnym artykule.

Paweł Borecki (EFBA 2014)Paweł Borecki (EFBA 2014)

Teraz oddaj swój głos na stronie:

www.efba.pl

Uwaga techniczna: Aby Twój głos został zaliczony musisz kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz na adres e-mail podany przy oddawaniu głosu. Powodzenia! Media zainteresowane patronatem medialnym oraz firmy i struktury MLM chcące zaistnieć na EFBA 2015 marketingowo (będzie możliwość rozmieszczenia banerów reklamowych i stoisk firmowych) prosimy o kontakt pod: adam.ostrowski@networkio.eu.

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !